Fanfarecorps H.S. ontvangt Koninklijke Erepenning 05/01/2025

Fanfarecorps H.S. ontvangt Koninklijke Erepenning Tijdens het jubileumconcert dat gisteravond plaatsvond, heeft Fanfarecorps H.S. een bijzondere eer ontvangen: de Koninklijke Erepenning van de Koning, ter ere van het 125-jarig bestaan van de vereniging. Deze prestigieuze onderscheiding bestaat uit een legpenning en een oorkonde. De penning werd uitgereikt door burgemeester Erica van Lente, wat een extra feestelijk tintje gaf aan de avond.

Het concert bood een indrukwekkende terugblik op 125 jaar Fanfarecorps H.S., waarin zowel de hoogte- als dieptepunten van de vereniging aan bod kwamen. Met verschillende thema's en muzikale vertolkingen, werden de belangrijkste momenten uit de rijke geschiedenis van het corps op onvergetelijke wijze gepresenteerd.

Speciale gasten Wia Buze en Maarten Peters, die al meerdere malen met de vereniging hebben samengewerkt, zorgden voor extra glans aan deze feestelijke avond. Hun muzikale bijdragen waren een prachtige aanvulling op het gevarieerde programma en werden warm onthaald door het publiek.

De toekenning van de Koninklijke Erepenning is een erkenning van de toewijding en inzet van alle leden van Fanfarecorps H.S. door de jaren heen. Het jubileumconcert markeert niet alleen een mijlpaal in de geschiedenis van de vereniging, maar benadrukt ook de belangrijke rol die muziek speelt in het verbinden van mensen en gemeenschappen.


Foto's

Agenda


Afsluitende repetitie NTO voor de zomer vrijdag
Afsluitende repetitie NTO voor de zomer
Vanavond is de laatste repetitie van dit voorjaarsseizoen van het Nieuw Talent Orkest. Familie, vrienden van de muzikanten en geïnteresseerden zijn uitgenodigd
Kinderconcert zaterdag
Kinderconcert
Na het succes van 2023 is er ook dit jaar weer een concert voor de jongsten onder ons. Deze zal plaatsvinden in de foyer van het Kielzog in Hoogezand.
Concert in Het Kielzog 21/11/2025
Concert in Het Kielzog
Zet deze datum alvast in je agenda. We zijn momenteel druk met de organisatie van dit concert.
Nieuws
TT Assen 2025 Afgelopen zondag
TT Assen 2025
Vandaag was ons blaasorkest 'New Rhythm and Brass' weer present bij de TT Assen. Het orkest speelt voorafgaand aan de races naast de tribunes van de Haarbocht.
Zomeravondconcert bij St. Jozef 13/06/2025
Zomeravondconcert bij St. Jozef
Gisteravond speelde het muziekkorps in de voortuin van huize St. Jozef in Sappemeer. Het was al een aantal jaren gepland, maar elk jaar gooide het weer
Activiteiten in mei 28/05/2025
Activiteiten in mei
Vorige week had de vereniging verschillende activiteiten op het programma staan. Op de woensdag trad het blaasorkest op in huize 'De Burcht'. Het was een
Play-in en reünie 12/05/2025
Play-in en reünie
Afgelopen zaterdag vonden in het kader van ons jubileumjaar twee evenementen plaats. Overdag was er een play-in onder leiding van onze dirigent Heerko.